Об’єктом страхування є відповідальність за заподіяння шкоди життю, здоров’ю або майну третіх осіб, а також навколишньому середовищу, в результаті прояву небезпечних властивостей вантажу, що перевозиться.
Страховим ризиком є шкода, заподіяна Потерпілій третій особі та/або її майну, природньому навколишньому середовищу під час перевезення Страхувальником небезпечних вантажів.
Страховий продукт не містить обмежень страхування.
Страхова сума (ліміт відповідальності) встановлюється залежно від класу (підкласу) небезпеки вантажу на кожну повну та неповну тонну вантажу у місячному розмірі, встановленому законом на 01 січня року укладання договору страхування відповідальності.
Мінімальний страховий тариф – 0,005 % страхової суми.
Максимальний страховий тариф – 5,0 % страхової суми.
Розмір франшизи зазначається у Договорі.
Територія України, територія покриття (маршрут перевезення), передбачена Договором та яка на момент настання страхового випадку не є тимчасово окупованою територією та на якій присутні та функціонують місцеві органи влади та органи правопорядку України. В будь-якому випадку Договір не діє на території місцевості, де офіційно оголошено надзвичайний стан або загрозу стихійного лиха
Строк дії договору зазначається у Договорі.
Договір набирає чинності з дати, зазначеної у Договорі як початок дії Договору, але не раніше 00 год. 00 хв. (за київським часом) дати, наступної за датою надходження страхової премії (страхового платежу) в повному розмірі, та закінчується о 24 год. 00 хв. дати, що зазначена в Договорі як дата закінчення Договору, якщо інші обставини, передбачені Договором, не призвели до його дострокового припинення.
До страхових випадків не належать і Страховик не визнає страховим випадком подію, що сталася внаслідок:
Не покривається відповідальність за шкоду, заподіяну Потерпілим, що виникла внаслідок перевезення небезпечних вантажів:
Не підлягають відшкодуванню: штрафи, пені й інші стягнення; витрати з відшкодування моральної шкоди, упущеної вигоди; шкода, завдана дією обставин непереборної сили.
Підставами для відмови у страховій виплаті є:
Страхова сума (ліміт відповідальності) встановлюється залежно від класу (підкласу) небезпеки вантажу на кожну повну та неповну тонну вантажу.
Порядок розрахунку страхових виплат.
Страхові виплати поділяються (страхові виплати виплачуються з урахуванням рівня неоподатковуваного мінімуму доходів громадян на день укладання Договору):
при настанні постійної втрати працездатності і встановлені Потерпілій Третій особі:
Порядок здійснення страхової виплати.
У разі прийняття рішення про відмову у виплаті страхового відшкодування Страховик протягом 3 (трьох) робочих днів з дня прийняття такого рішення повідомляє про це Страхувальника (Потерпілу третю особу) в письмовій формі з обґрунтуванням причини відмови.
Страховик має право прийняти рішення щодо відмови у виплаті страхового відшкодування в разі:
Страховий продукт не є додатковим до інших товарів, робіт або послуг, що не є страховими.
Знижки та акційні пропозиції за даним страховим продуктом не передбачені.