Головна сторінка Про Компанію

Про Компанію

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ІНТЕР-ПОЛІС» успішно працює на страховому ринку України з 1993 року.

За роки діяльності Компанія набула багатого досвіду у сфері страхування, що дозволяє нам з честю відповідати на виклики часу та швидко адаптуватись до вимог сьогодення. В надскладних умовах воєнного стану в Україні Компанія продовжує виконувати життєво важливі функції із забезпечення страхового захисту фізичних та юридичних осіб, їх життя та здоров’я, майна та відповідальності.

Ми пишаємось нашою репутацією надійного і стабільного страховика, партнера та роботодавця.

Місія Компанії полягає в тому, щоб професійно і надійно, з використанням передових технологій, забезпечити страховим захистом життя та бізнес кожного клієнта, надаючи якісні послуги, які відповідають найвищим стандартам безпеки, допомагаючи керувати ризиками, що оточують в повсякденному житті.

Ми дорожимо довірою наших клієнтів. Індивідуальний підхід, високий рівень обслуговування, якісний супровід наших клієнтів від вибору страхового продукту, укладення страхового договору до врегулювання страхової події допомагає Компанії вибудовувати довгострокові відносини з нашими клієнтами.

Ми — команда однодумців. Ми невпинно рухаємось вперед, професійно вдосконалюючись, ефективно працюючи на спільний результат. Кожен член нашої команди – висококваліфікований фахівець своєї справи, компетентний та відповідальний в роботі, здатний швидко освоїти та застосувати нові знання та технології, володіє всіма знаннями, уміннями, навичками, необхідними для якісного виконання обов’язків та найвищих результатів діяльності.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Графік особистого прийому громадян керівництвом ПрАТ СК «ІНТЕР-ПОЛІС»
Прізвище, ім'я, по батькові Посада особи, яка проводить особистий прийом Дні та час особистого прийому
Мокій Максим Анатолійович Голова Правління Щовівторка з 10:00 до 12:00
Мокій Максим Анатолійович Голова Правління Щовівторка з 10:00 до 12:00
Мокій Максим Анатолійович Голова Правління Щовівторка з 10:00 до 12:00
Правління товариства
Вероніка Марс
Директор
Вероніка Марс
Директор
Вероніка Марс
Директор

Форма зворотнього зв'язку      0 800 80 29 56 безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ