Головна сторінка Приватним клієнтам Страхування Вашого Авто Додаткова цивілка

Додаткова цивілка

.PDFЗАГАЛЬНІ УМОВИ СТРАХОВОГО ПРОДУКТУ СТРАХУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ВЛАСНИКІВ НАЗЕМНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ «ДОБРОВІЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНСТЬ

.ZIPЗАГАЛЬНІ УМОВИ СТРАХОВОГО ПРОДУКТУ СТРАХУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ВЛАСНИКІВ НАЗЕМНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ «ДОБРОВІЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНСТЬ

.PDFІНФОРМАЦІЙНИЙ ДОКУМЕНТ ПРО СТАНДАРТНИЙ СТРАХОВИЙ ПРОДУКТ СТРАХУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ВЛАСНИКІВ НАЗЕМНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ «ДОБРОВІЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ»

.ZIPІНФОРМАЦІЙНИЙ ДОКУМЕНТ ПРО СТАНДАРТНИЙ СТРАХОВИЙ ПРОДУКТ СТРАХУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ВЛАСНИКІВ НАЗЕМНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ «ДОБРОВІЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ»

.PDFПРОПОЗИЦІЯ УКЛАСТИ ДОГОВІР СТРАХУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ВЛАСНИКІВ НАЗЕМНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ «ДОБРОВІЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ»

.ZIPПРОПОЗИЦІЯ УКЛАСТИ ДОГОВІР СТРАХУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ВЛАСНИКІВ НАЗЕМНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ «ДОБРОВІЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ»

.PDFІНДИВІДУАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ЩОДО СТРАХУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ВЛАСНИКІВ НАЗЕМНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ «ДОБРОВІЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНСТЬ» Частина 1 (Індивідуальні умови страхування)

.ZIPІНДИВІДУАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ЩОДО СТРАХУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ВЛАСНИКІВ НАЗЕМНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ «ДОБРОВІЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНСТЬ» Частина 1 (Індивідуальні умови страхування)

.PDFДОГОВІР СТРАХУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ВЛАСНИКІВ НАЗЕМНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ «ДОБРОВІЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНСТЬ» Частина 1 (Індивідуальні умови страхування)

.ZIPДОГОВІР СТРАХУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ВЛАСНИКІВ НАЗЕМНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ «ДОБРОВІЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНСТЬ» Частина 1 (Індивідуальні умови страхування)

Зв'язатися з нами

Інформація про стандартний страховий продукт страхування відповідальності власників наземних транспортних засобів «ДОБРОВІЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ»
Об’єкт страхування

Об’єктом страхування є відповідальність за заподіяну шкоду майну Потерпілій третій особі.

Страхуванням покривається відповідальність, яка виникає внаслідок використання (експлуатації) наземного транспортного засобу (забезпечений транспортний засіб), за умови, що цим наземним транспортним засобом одночасно укладено Поліс ОСЦПВВНТЗ відповідно до Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» (Закон ОСЦПВВНТЗ).

За Програмою страхування в межах страхової суми підлягає відшкодуванню прямий збиток, завданий майну Потерпілої третьої особи, що перевищує страхову суму за Полісом ОСЦПВВНТЗ.

Страхові ризики та обмеження страхування

Страховим ризиком є дорожньо-транспортна пригода (далі – ДТП), що сталася за участю забезпеченого транспортного засобу.

Обмеження страхування.

За цією Програмою страхування не приймається будь-який транспортний засіб, страхування відповідальності якого не передбачена Законом ОСЦПВВНТЗ.

До забезпеченого транспортного засобу не відносяться транспортні засоби, які використовуються у спортивних змаганнях, конкурсах, змаганнях у швидкості i підготовці до них, проведення навчальної їзди, використання забезпеченого транспортного засобу у якості таксі, для здійснення маршрутних перевезень; переданих у прокат, лізинг.

Мінімальний та максимальний розміри страхової суми (ліміту відповідальності)

Мінімальний розмір страхової суми — 50 000,00 грн.

Максимальний розмір страхової суми – 1 000 000,00 грн.

Мінімальний та максимальний розміри страхової премії та/або страхового тарифу

Мінімально можливе значення страхової премії складає 120,00 грн. гривень, страховий тариф відповідно до розрахунку складає 0,24% страхової суми.

Максимально можливе значення страхової премії складає 1 600,00 грн., страховий тариф відповідно до розрахунку складає 0,16% страхової суми.

Вид, мінімальний та максимальний розміри франшизи (за наявності)

Франшиза не застосовується.

Територія та строк дії договору страхування [включаючи інформацію про порядок вступу його в дію та період(и) страхування (за наявності)]

Територія дії Договору страхуванняУкраїна, крім:

  • Тимчасово окупованої території України.
  • Територій населених пунктів, на яких органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження та території населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення. Перелік таких населених пунктів визначається на дату настання події, яка може бути визнана страховим випадком, відповідно до законодавства України.
  • Території, на яких на дату настання Події проводилась антитерористична операція, операція об’єднаних сил, воєнні дії будь-якого характеру (незалежно від того чи був оголошений стан війни), збройні конфлікти. Межі такої території визначаються на дату настання Події на підставі документів компетентних органів державної влади України.

 Строк дії договору.

Договір страхування укладається строком до 1 (одного) року, у відповідності зі строком дії Полісу ОСЦПВВНТЗ.

Договір набуває чинності у строк, зазначений у Договорі, за умови сплати страхового платежу у повному розмірі і термін, зазначені у Договорі.

 

Винятки із страхових випадків та підстави для відмови у здійсненні страхових виплат

Не вважається страховим випадком Подія, що сталася внаслідок:

  • Керування забезпеченим транспортними засобом особою, яка не мала законних підстав їм керувати та (або) була позбавлена права керування у встановленим законодавством України порядку та (або) не мала посвідчення Водія на право керування транспортним засобом відповідної категорії.
  • Якщо Страхувальник є юридичною особою, використання забезпеченого транспортного засобу не в робочий час та (або) не в робочих (виробничих) цілях та (або) використання забезпеченого транспортного засобу, Водієм, який не є працівником Страхувальника або не має з Страхувальником трудових відносин.
  • Використання Страхувальником (Водієм) забезпеченого транспортного засобу з протиправною метою.
  • Керування забезпеченим транспортним засобом особою, яка перебувала в стані алкогольного, наркотичного або токсичного сп’яніння або під впливом медикаментозних препаратів, при застосуванні яких протипоказано керувати транспортним засобом; самогубства або спроби самогубства Водія забезпеченого транспортного засобу.
  • Участі забезпеченого транспортного засобу у спортивних змаганнях, конкурсах, змаганні у швидкості i підготовці до них, проведення навчальної їзди, використання забезпеченого транспортного засобу у якості таксі, для здійснення маршрутних перевезень.
  • Надання забезпеченого транспортного засобу працівникам поліції або охорони здоров’я для використання ними при виконанні їхніх невідкладних службових обов’язків.
  • Страховик не виплачує страхове відшкодування у разі непідкорення владі особою, яка керувала забезпеченим транспортним засобом (зокрема, у разі її втечі з місця пригоди після ДТП, змушення працівників МВС до переслідування, ухилення від проведення в установленому порядку перевірки, що встановлює вживання алкогольних напоїв, наркотичних, інших одурманюючих речовин, а також лікарських препаратів, виготовлених на їх основі (крім тих, які входять до офіційно затвердженого складу аптечки) чи споживання цих речовин після ДТП до відповідного медичного огляду без призначення медичного працівника); вчинення кримінально-карних дій, крім дій, що пов’язані з порушенням Правил дорожнього руху.

Страховик не відшкодовує шкоду, завдану внаслідок настання події, якщо:

  • Забезпечений транспортний засіб на день настання страхового випадку не був зареєстрованим в спеціалізованих Сервісних центрах МВС України в установленому порядку, не мав номерного знаку та (або) протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу.
  • Номери кузова, шасі (рами) забезпеченого транспортного засобу не відповідають записам в його реєстраційних документах.
  • Забезпечений транспортний засіб був переданий в прокат, оренду або лізинг.
  • Забезпечений транспортний засіб на момент настання ДТП (безпосередньо перед його настанням) перебував у технічному стані, який не відповідав вимогам розділу 31 Правил дорожнього руху, що встановлено висновком (рішенням, довідкою, постановою) компетентного органу або експерта.
  • Шкода завдана внаслідок обопільної вини Страхувальника та потерпілої третьої особи.
  • Настання ДТП під час безпосереднього виконання забезпеченим транспортним засобом діяльності, не пов’язаної з рухом забезпеченого транспортного засобу по дорогам загального користування з метою перевезення пасажирів, вантажів чи встановлених на забезпеченому транспортному засобі механізмів (обладнання).

Не підлягає відшкодуванню шкода, заподіяна:

  • При експлуатації забезпеченого транспортного засобу, але за спричинення якої не виникає цивільна відповідальність відповідно до вимог чинного законодавства України.
  • Забезпеченому транспортному засобу, який спричинив ДТП;
  • Життю та здоров’ю третіх осіб, Страхувальника, водія, який керував забезпеченим транспортним засобом, та пасажирів, які в ньому знаходилися під час ДТП;
  • Майну, що знаходилося у забезпеченому транспортному засобу, який спричинив ДТП;
  • Об’єктам навколишнього природного середовища (включаючи екологічне забруднення).
  • Навмисними діями Потерпілих третіх осіб, визнаних такими у встановленому законодавством порядку.
  • Не підлягають відшкодуванню непрямі збитки, зокрема моральна шкода, упущена вигода, втрачений (неотриманий) прибуток, втрата товарної вартості, витрати на реєстрацію або зняття з обліку транспортного засобу в спеціалізованих Сервісних центрах органів МВС України тощо.
  • Не підлягають відшкодуванню витрати на ремонт транспортного засобу потерпілої третьої особи не пов’язані зі страховим випадком.

Підстави відмови у здійсненні страхової виплати:

  • Навмисні дії Страхувальника, Водія забезпеченого транспортного засобу, спрямовані на настання страхового випадку, крім дій, вчинених у стані крайньої необхідності або необхідної оборони, або випадків, визначених законом чи міжнародними звичаями.
  • Вчинення Страхувальником або особою, на користь якої укладено договір страхування, умисного кримінального правопорушення, що призвело до настання страхового випадку.
  • Подання Страхувальником неправдивих відомостей про об’єкт страхування, обставини, що мають істотне значення для оцінки страхового ризику, або про факт настання страхового випадку.
  • Одержання Страхувальником повного відшкодування збитків від особи, яка їх заподіяла. Якщо збиток відшкодований частково, страхова виплата здійснюється з вирахуванням суми, отриманої від зазначеної особи як відшкодування збитків.
  • Несвоєчасне повідомлення Страхувальником (особою, визначеною у Договорі або законодавством) про настання страхового випадку без поважних причин або невиконання інших обов’язків, визначених договором страхування або законодавством, якщо це призвело до неможливості страховика встановити факт, причини та обставини настання страхового випадку або розмір заподіяної шкоди (збитків);
  • Наявність обставин, які є винятками із страхових випадків та обмеженнями страхування, передбаченими Договором.
  • Несплата Страхувальником страхової премії у встановлені Договором строки.
Ліміти відповідальності страховика за окремим об’єктом страхування, страховим ризиком та/або страховим випадком, групою страхових ризиків та/або страхових випадків (за наявності), іншими складовими страхового продукту

Страхова сума (ліміт відповідальності) — грошова сума, в межах якої Страховик відповідно до умов страхування зобов’язаний провести виплату при настанні страхового випадку.

Порядок розрахунку та умови здійснення страхових виплат
  • Страховик відшкодовує тільки ту шкоду, розмір якої перевищує страхову суму за Полісом ОСЦПВВНТЗ. Страховик не відшкодовує інші види шкоди, що не підлягають відшкодуванню за Полісом ОСЦПВВНТЗ.
  • Розмір прямого (реального) збитку, що підлягає відшкодуванню Страховиком за шкоду, заподіяну третім особам, за Договором розраховується у порядку, що встановлений для розрахунку розміру шкоди за Полісом ОСЦПВВНТЗ.
  • За Договором підлягає відшкодуванню прямий (реальний) збиток, завданий майну Потерпілої третьої особи, що дорівнює перевищенню суми збитків, завданих внаслідок настання страхового випадку, над страховою сумою за Полісом ОСЦПВВНТЗ, але не більше страхової суми, встановленої Договором, та за вирахуванням суми, отриманої одержувачем страхового відшкодування від інших осіб, визнаних винними в настанні страхового випадку, якщо така сума була відшкодована до моменту здійснення виплати страхового відшкодування.

Розмір збитку, що підлягає відшкодуванню Страховиком за шкоду, заподіяну майну третьої особи визначається з урахуванням наступного:

  • Якщо судовим рішенням, що встановлює вину особи, відповідальність якої застрахована за Договором, визначено суму задоволених вимог третьої особи, встановлених до виплати таким рішенням, — у розмірі, зазначеному у судовому рішенні;
  • Якщо судовим рішенням, що встановлює вину особи, відповідальність якої застрахована за Договором, не визначено суму задоволених вимог третьої особи, встановлених до виплати таким рішенням – за розрахунком Страховика на підставі висновку незалежного експерта або на підставі висновку аварійного комісара, рахунків ремонтних підприємств.
  • Сума страхових відшкодувань за одним або декількома страховими випадками, що сталися протягом строку дії Договору, не може перевищувати страхову суму.
  • У разі здійснення виплати страхового відшкодування обсяг зобов’язань Страховика, який на момент укладення Договору дорівнює страховій сумі, зменшується на розмір виплаченого відшкодування.
  • Якщо розраховане відповідно до Договору страхове відшкодування потерпілим третім особам внаслідок настання однієї події перевищує страхову суму, встановлену Договором, розмір страхового відшкодування кожній потерпілій третій особі зменшується пропорційно співвідношенню страхової суми й розрахованої величини страхового відшкодування для всіх потерпілих третіх осіб.
  • Якщо шкода, заподіяна Потерпілим третім особам, підлягає відшкодуванню не лише Страхувальником, а й іншими особами, відповідальними за її заподіяння, то Страховик відшкодовує в межах страхової суми різницю між розміром заподіяної шкоди та сумою, що підлягає стягненню з інших осіб, відповідальних за заподіяння шкоди. Страхувальник зобов’язаний повідомити Страховика про наявність таких осіб та про суми відшкодування, що підлягають стягненню з них.
  • Виплата страхового відшкодування здійснюється Вигодонабувачу — потерпілій третій особі або іншій особі, яка відповідно до чинного законодавства України має право на отримання страхового відшкодування, за письмовою згодою Страхувальника у разі відсутності між Страхувальником та Страховиком будь-яких спорів щодо встановлення факту заподіяння шкоди і розміру страхового відшкодування.
  • Виплата страхового відшкодування за вимогою Потерпілої третьої особи може бути здійснена погодженим з нею підприємствам, установам та організаціям, що надають послуги з ремонту пошкодженого майна.
  • Якщо на момент настання страхового випадку Страхувальник має чинний договір страхування також з іншою страховою компанією щодо об’єкта Договору, при настанні страхового випадку страхове відшкодування розподіляється пропорційно співвідношенню страхових сум та лімітів відповідальності, встановлених кожним страховиком, а Страховик виплачує страхове відшкодування лише в своїй частині зобов’язань.

Умови та строки здійснення страхової виплати.

Протягом 10 (десяти) робочих днів з моменту одержання Страховиком від  Страхувальника (одержувача страхового відшкодування) всіх документів, передбачених  Договором, Страховик приймає рішення про:

  • Здійснення виплати страхового відшкодування шляхом складення страхового акту і протягом 10 (десяти) робочих днів з дня затвердження такого страхового акту здійснює виплату страхового відшкодування потерпілій третій особі. Днем здійснення виплати страхового відшкодування вважається дата списання коштів з поточного рахунку Страховика; або
  • Відмову у здійсненні виплати страхового відшкодування та протягом 5 (п’яти) робочих днів з дня прийняття такого рішення письмово повідомляє Страхувальника (одержувача страхового відшкодування) про прийняте рішення з обґрунтуванням причин.
Можливі наслідки для споживача в разі невиконання ним обов’язків, визначених договором страхування, включаючи несвоєчасне повідомлення про настання страхового випадку без поважних причин та несвоєчасну сплату страхової премії або її наступної частини

Страховик має право прийняти рішення щодо відмови у виплаті страхового відшкодування у разі:

  • Несвоєчасного повідомлення Страхувальником про настання події, що має ознаки страхового випадку, без поважних причин або невиконання інших обов’язків, визначених договором страхування або законодавством, якщо це призвело до неможливості Страховика встановити факт, причини та обставини настання події, що має ознаки страхового випадку, або розмір заподіяної шкоди (збитків).
  • Наявність обставин, які є винятками із страхових випадків та обмеженнями страхування, передбаченими Договором.
  • Несплати Страхувальником страхової премії у встановлені Договором строки.

 

Інформація про можливість придбати страховий продукт окремо, якщо такий продукт пропонується разом із супутнім та/або додатковим товаром, роботою або послугою, що не є страховою, як складова одного пакета або договору

Страховий продукт не є додатковим до інших товарів, робіт або послуг, що не є страховими.

Умови отримання знижки на страховий продукт та акційні пропозиції страховика (за наявності), включаючи терміни їх дії

Знижки та акційні пропозиції за даним страховим продуктом не передбачені.

Форма зворотнього зв'язку



      0 800 80 29 56 безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ