Об’єктом страхування є життя, здоров’я, працездатність Застрахованої особи.
Застрахованою особою може бути: основний працівник або член пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення місцевої або добровільної пожежної охорони; працівник пожежно-рятувальних підрозділів відомчої пожежної охорони (крім тих, які працюють в установах і організаціях, що фінансуються з Державного бюджету України), який виконує функції з гасіння пожеж і ліквідації наслідків аварії.
Страховим ризиком є хвороба (захворювання) та/або виробнича травма (нещасний випадок на виробництві), що стався внаслідок виконання Застрахованою особою своїх обов’язків щодо ліквідації пожежі або наслідків аварії.
Страховим випадком є розлад здоров’я, отримання Застрахованою особою травматичних ушкоджень, встановлення Застрахованій особі групи інвалідності, смерть Застрахованої особи внаслідок страхового ризику. Конкретний перелік страхових випадків та їх уточнення за кожним окремим Договором визначається за згодою Сторін та зазначається в Договорі.
Встановлюється за згодою Страховика та Страхувальника.
Страхова сума зазначається в Договорі за кожною Застрахованою особою.
Мінімальний страховий тариф – 0,02 % страхової суми.
Максимальний страховий тариф – 5,0 % страхової суми.
Розмір франшизи зазначається у Договорі.
Територія України, яка на момент настання страхового випадку не є тимчасово окупованою територією та на якій присутні та функціонують місцеві органи влади та органи правопорядку України.
Строк дії договору зазначається у Договорі.
Якщо інше не передбачено умовами Договору, Договір набирає чинності з дати, зазначеної у Договорі як початок дії Договору, але не раніше 00 год. 00 хв. (за Київським часом) дати, наступної за датою надходження страхової премії на рахунок Страховика.
Страховими випадками не вважаються і страхова виплата не здійснюється, якщо страховий випадок стався внаслідок:
Страховик не відшкодовує непрямі збитки, в тому числі: моральну шкоду, витрати на пошук, рятування, лікування, транспортування до лікарні або до місця проживання потерпілої Застрахованої особи.
Страхова сума (ліміт відповідальності) встановлюється за кожною Застрахованою особою та зазначається у Договорі страхування.
Розмір страхової виплати визначається Страховиком на підставі документів, зазначених у Договорі, виходячи із розміру страхової суми на кожну Застраховану особу:
Порядок здійснення страхової виплати.
Страховик має право прийняти рішення щодо відмови у виплаті страхового відшкодування у разі:
Страховий продукт не є додатковим до інших товарів, робіт або послуг, що не є страховими.
Знижки та акційні пропозиції за даним страховим продуктом не передбачені.