Головна сторінка Приватним клієнтам Ваш захист Страхування на транспорті

Страхування на транспорті

.PDFЗАГАЛЬНІ УМОВИ СТРАХОВОГО ПРОДУКТУ СТРАХУВАННЯ ВОДІЯ І ПАСАЖИРІВ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ТРАНСПОРТІ для договорів, що діють з 01.07.2024

.ZIPЗАГАЛЬНІ УМОВИ СТРАХОВОГО ПРОДУКТУ СТРАХУВАННЯ ВОДІЯ І ПАСАЖИРІВ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ТРАНСПОРТІ для договорів, що діють з 01.07.2024

.PDFІНФОРМАЦІЙНИЙ ДОКУМЕНТ ПРО СТАНДАРТНИЙ СТРАХОВИЙ ПРОДУКТ СТРАХУВАННЯ ВОДІЯ І ПАСАЖИРІВ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ТРАНСПОРТІ для договорів, що діють з 01.07.2024

.ZIPІНФОРМАЦІЙНИЙ ДОКУМЕНТ ПРО СТАНДАРТНИЙ СТРАХОВИЙ ПРОДУКТ СТРАХУВАННЯ ВОДІЯ І ПАСАЖИРІВ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ТРАНСПОРТІ для договорів, що діють з 01.07.2024

.PDFПРОПОЗИЦІЯ УКЛАСТИ ДОГОВІР СТРАХУВАННЯ ВОДІЯ І ПАСАЖИРІВ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ТРАНСПОРТІ для договорів, що діють з 01.07.2024

.ZIPПРОПОЗИЦІЯ УКЛАСТИ ДОГОВІР СТРАХУВАННЯ ВОДІЯ І ПАСАЖИРІВ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ТРАНСПОРТІ для договорів, що діють з 01.07.2024

.PDFІНДИВІДУАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ЩОДО СТРАХУВАННЯ ВОДІЯ І ПАСАЖИРІВ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ТРАНСПОРТІ Частина 1 (Індивідуальні умови страхування) для договорів, що діють з 01.07.2024

.ZIPІНДИВІДУАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ЩОДО СТРАХУВАННЯ ВОДІЯ І ПАСАЖИРІВ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ТРАНСПОРТІ Частина 1 (Індивідуальні умови страхування) для договорів, що діють з 01.07.2024

.PDFДОГОВІР СТРАХУВАННЯ ВОДІЯ І ПАСАЖИРІВ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ТРАНСПОРТІ Частина 1 (Індивідуальні умови страхування) для договорів, що діють з 01.07.2024

.ZIPДОГОВІР СТРАХУВАННЯ ВОДІЯ І ПАСАЖИРІВ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ТРАНСПОРТІ Частина 1 (Індивідуальні умови страхування) для договорів, що діють з 01.07.2024

Зв'язатися з нами

Інформація про стандартний страховий продукт страхування водія і пасажирів від нещасних випадків на транспорті
Об’єкт страхування

Об’єктом страхування є життя, здоров’я, працездатність Застрахованої особи від нещасного випадку, що стався на транспорті.

Застрахованими особами є: Водій, який керував транспортним засобом зазначеним у Договорі на момент настання нещасного випадку на законних підставах та будь-який Пасажир відповідно до зайнятого ним на момент настання нещасного випадку посадкового місця у транспортному засобі.

Договір укладається за паушальною системою, що передбачає встановлення загальної страхової суми на всі посадкові місця транспортного засобу, включаючи місце Водія.

Страхові ризики та обмеження страхування

Страховим ризиком за Договором є нещасний випадок, що стався із Застрахованою особою під час її перебування у транспортному засобі, внаслідок ДТП. Під перебуванням Застрахованої особи у транспортному засобі розуміється посадка у транспортний засіб, час поїздки на ньому та висадка із транспортного засобу.

Страховим випадком за Договором є Подія, що сталася внаслідок страхового ризику в період дії Договору та на території (у місці) дії Договору, і з настанням якої виникає зобов’язання Страховика здійснити страхову виплату, а саме:

  • Смерть Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку на транспорті.
  • Встановлення інвалідності І – ІІІ групи Застрахованій особі внаслідок нещасного випадку.
  • Тимчасова втрата працездатності (розлад здоров’я) Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку.

Обмеження страхування.

Страхування не здійснюється якщо:

  • транспортний засіб використовується у спортивних змаганнях, конкурсах, змаганнях у швидкості i підготовці до них, проведення навчальної їзди, використання забезпеченого транспортного засобу у якості таксі, для здійснення маршрутних перевезень; переданих у прокат, лізинг.
  • перевищення числа пасажирів над визначеною у технічному паспорті заводом — виробником загальною кількістю посадкових місць транспортного засобу.
Мінімальний та максимальний розміри страхової суми (ліміту відповідальності)

Мінімальний розмір страхової суми — 30 000,00 грн.

Максимальний розмір страхової суми – 100 000,00 грн.

Мінімальний та максимальний розміри страхової премії та/або страхового тарифу

Мінімально можливе значення страхової премії складає 150,00 грн.

Максимально можливе значення страхової премії складає 320,00 грн.

Розрахунок страхового тарифу та відповідної страхової премії залежить від розміру страхової суми.

Вид, мінімальний та максимальний розміри франшизи (за наявності)

Франшиза не застосовується.

Територія та строк дії договору страхування [включаючи інформацію про порядок вступу його в дію та період(и) страхування (за наявності)]

Територія дії Договору страхуванняУкраїна, крім:

  • Тимчасово окупованої території України.
  • Територій населених пунктів, на яких органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження та території населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення. Перелік таких населених пунктів визначається на дату настання події, яка може бути визнана страховим випадком, відповідно до законодавства України.
  • Території, на яких на дату настання Події проводилась антитерористична операція, операція об’єднаних сил, воєнні дії будь-якого характеру (незалежно від того чи був оголошений стан війни), збройні конфлікти. Межі такої території визначаються на дату настання Події на підставі документів компетентних органів державної влади України.

Строк дії договору

Договір страхування укладається строком на 1 (один) рік.

Договір набирає чинності з дати, зазначеної у Договорі, як початок дії Договору, але не раніше 00 год. 00 хв. (за Київським часом) дати, наступної за датою надходження страхової премії на рахунок Страховика.  Якщо Страхувальник не сплатив, або сплатив не в повному розмірі страхову премію у строки, визначені Договором, Договір вважається таким, що не набрав чинності.

В межах строку дії Договору не передбачено періодів страхування.

Винятки із страхових випадків та підстави для відмови у здійсненні страхових виплат

Не вважається страховим випадком Подія, що сталася внаслідок:

  • Самогубства Водія транспортного засобу;
  • Керування транспортним засобом особою, яка:
  • Не мала посвідчення Водія на право керування транспортним засобом відповідної категорії;
  • Не мала законних підстав керувати транспортним засобом, в т.ч. але не виключно, була позбавлена права керування транспортним засобом у встановленим законодавством України порядку.
  • Участі транспортного засобу у спортивних змаганнях, конкурсах, змаганні у швидкості i підготовці до них, проведення 10 навчальної їзди.
  • Використання транспортного засобу як таксі.
  • Надання з транспортного засобу працівникам поліції або охорони здоров’я для використання ними при виконанні їхніх невідкладних службових обов’язків.
  • Перевезення, зберігання чи застосування вибухових і вибухонебезпечних пристроїв або вогнепальної зброї та боєприпасів.
  • Впливу іонізуючого випромінювання, ядерного вибуху, радіації або радіоактивного забруднення.
  • Навмисного заподіяння Застрахованою особою собі тілесних ушкоджень, самогубства, спроби самогубства або їх наслідків крім випадків, коли вона була доведена до такого стану протиправними діями третіх осіб під час керування або перебування у транспортному засобі. При цьому зазначені дії Застрахованої особи визнаються такими тільки на підставі рішення компетентних органів, що доводять вчинене.
  • Вчинення Застрахованою особою будь-яких дій, що призвело до настання страхового випадку, у стані алкогольного сп’яніння (у т. ч. за умови вживання будьяких речовин з метою сп’яніння) або під впливом наркотичних чи токсичних речовин.

 Страховик не відшкодовує шкоду, завдану внаслідок настання Події, якщо:

  • Транспортний засіб на день настання страхового випадку не був зареєстрованим в спеціалізованих Сервісних центрах МВС України в установленому порядку, не мав номерного знаку та / або протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу;
  • Транспортний засіб був переданий в прокат / оренду / лізинг;
  • Номери кузова, шасі (рами) транспортного засобу не відповідають записам в його реєстраційних документах;
  • Транспортний засіб на момент настання ДТП (безпосередньо перед його настанням) перебував у технічному стані, який не відповідав вимогам розділу 31 Правил дорожнього руху, що встановлено висновком/рішенням/довідкою/ постановою компетентного (-их) органу (-ів) або експерта.
  • Подія сталася поза транспортного засобу.

 Не вважається страховим випадком Подія, що сталася прямо або опосередковано внаслідок:

  • Війни; Дії мін, торпед, бомб, гранат, снарядів, інших будь-яких бойових припасів та або знарядь війни;
  • Масового безладдя, бунту, заколоту, страйку, локауту, революції.
  • Конфіскації, націоналізації, реквізиції, примусового вилучення.

Не підлягають відшкодуванню непрямі збитки, зокрема моральна шкода, упущена вигода, втрачений (неотриманий) прибуток, втрата товарної вартості, витрати на реєстрацію або зняття з обліку транспортного засобу в спеціалізованих Сервісних центрах органів МВС України, тощо.

 Підстави відмови у здійсненні страхової виплати:

  • Навмисні дії Страхувальника, Водія транспортного засобу, спрямовані 11 на настання страхового випадку, крім дій, вчинених у стані крайньої необхідності або необхідної оборони, або випадків, визначених законом чи міжнародними звичаями.
  • Вчинення Страхувальником або особою, на користь якої укладено договір страхування, умисного кримінального правопорушення, що призвело до настання страхового випадку.
  • Подання Страхувальником свідомо неправдивих відомостей про об’єкт Договору, в т.ч. про ступінь страхового ризику та інші відомості, що могли би вплинути на розмір страхової премії або на розмір страхової виплати, або про обставини Події та факт настання страхового випадку, в т. ч. про приховування такої інформації.
  • Відмова Страхувальника (одержувача страхового відшкодування (страхової виплати)) від права вимоги до особи, відповідальної за завдані збитки, або якщо реалізація цього права стала неможлива з вини Страхувальника (одержувача страхового відшкодування (страхової виплати)).
  • Несвоєчасне повідомлення Страхувальником (особою, визначеною у Договорі або законодавством) про настання страхового випадку без поважних причин або невиконання інших обов’язків, визначених договором страхування або законодавством, якщо це призвело до неможливості страховика встановити факт, причини та обставини настання страхового випадку або розмір заподіяної шкоди (збитків).
  • Наявність обставин, які є винятками із страхових випадків та обмеженнями страхування, передбаченими Договором.
  • Несплата Страхувальником страхової премії у встановлені Договором строки.
  • Інші підстави, визначені законодавством та умовами Договору.
Ліміти відповідальності страховика за окремим об’єктом страхування, страховим ризиком та/або страховим випадком, групою страхових ризиків та/або страхових випадків (за наявності), іншими складовими страхового продукту

Страхова сума (ліміт зобов’язань) Страховика – величина,  що не перевищує зазначену в Договорі страхову суму, у межах якої Страховик зобов’язаний здійснити виплату страхового відшкодування при настанні страхового випадку.

Страхова сума, в межах якої Страховик здійснює страхову виплату кожній постраждалій Застрахованій особі в залежності від кількості постраждалих осіб розподіляється таким чином: одна Постраждала особа — 40 % страхової суми за Договором; дві Постраждали особи — 35 % страхової суми за Договором; три Постраждали особи — 30 % страхової суми за Договором; чотири та більше Постраждали особи — частка від ділення страхової суми за Договором на кількість постраждалих осіб.

Порядок розрахунку та умови здійснення страхових виплат

Розмір страхової виплати за однією Застрахованою особою визначається у розмірі страхової суми встановленої у Договорі з урахуванням умов Договору за паушальною системою:

  • У разі смерті (загибелі) Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку – 100 % страхової суми, встановленої для Застрахованої особи.
  • У разі встановлення інвалідності (в т. ч. змінення групи інвалідності на вищу) Застрахованій особі внаслідок настання нещасного випадку І групи – 100 %, ІІ групи – 75 %, ІІІ групи – 50 %, категорії «дитина-інвалід» (для осіб віком до 18 років) – 70 % страхової суми, встановленої для такої Застрахованої особи.
  • У разі тимчасової втрати працездатності Застрахованої особи (розладу здоров’я) внаслідок нещасного випадку – 0,5% від страхової суми за кожен день тимчасової непрацездатності (лікування) Застрахованої особи, при безперервному лікуванні не менше 7 (семи) діб, починаючи з першого дня лікування, але не більше 30 % зазначеної страхової суми, встановленої для такої Застрахованого особи.
  • Якщо нещасний випадок призвів до розладу здоров’я і Застрахованій особі була здійснена страхова виплата, а в подальшому за наслідками цього ж нещасного випадку Застрахованій особі була встановлена інвалідність (в т. ч. змінена група інвалідності на вищу) або настала її смерть, страхова виплата здійснюється в розмірі, передбаченому Договором, за вирахуванням раніше здійсненої страхової виплати.
  • Загальний розмір страхових виплат на одну Застраховану особу не може перевищувати страхову суму, встановлену для цієї Застрахованої особи у Договорі.

 Умови та строки здійснення страхової виплати.

Протягом 10 (десяти) робочих днів з моменту одержання Страховиком від

Страхувальника (одержувача страхового відшкодування) всіх документів, передбачених Договором, Страховик приймає рішення про:

  • Здійснення страхової виплати шляхом складення страхового акту і протягом 10 (десяти) робочих днів з дня складення такого страхового акту здійснює страхову виплату. Днем здійснення страхової виплати вважається дата списання коштів з поточного рахунку Страховика;
  • або  Відмову у здійсненні страхової виплати та протягом 5 (п’яти) робочих днів з дня прийняття такого рішення письмово повідомляє Страхувальника (одержувача страхової виплати про прийняте рішення з обґрунтуванням причин.
Можливі наслідки для споживача в разі невиконання ним обов’язків, визначених договором страхування, включаючи несвоєчасне повідомлення про настання страхового випадку без поважних причин та несвоєчасну сплату страхової премії або її наступної частини

Підстави відмови у здійсненні страхової виплати

  • Навмисні дії Страхувальника, Водія транспортного засобу, спрямовані на настання страхового випадку, крім дій, вчинених у стані крайньої необхідності або необхідної оборони, або випадків, визначених законом чи міжнародними звичаями.
  • Несвоєчасне повідомлення Страхувальником (особою, визначеною у Договорі або законодавством) про настання страхового випадку без поважних причин або невиконання інших обов’язків, визначених договором страхування або законодавством, якщо це призвело до неможливості страховика встановити факт, причини та обставини настання страхового випадку або розмір заподіяної шкоди (збитків);
  • Наявність обставин, які є винятками із страхових випадків та обмеженнями страхування, передбаченими Договором.
  • Несплата Страхувальником страхової премії у встановлені Договором строки.
Інформація про можливість придбати страховий продукт окремо, якщо такий продукт пропонується разом із супутнім та/або додатковим товаром, роботою або послугою, що не є страховою, як складова одного пакета або договору

Страховий продукт не є додатковим до інших товарів, робіт або послуг, що не є страховими.

Умови отримання знижки на страховий продукт та акційні пропозиції страховика (за наявності), включаючи терміни їх дії

Знижки та акційні пропозиції за даним страховим продуктом не передбачені.

Форма зворотнього зв'язку



      0 800 80 29 56 безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ