Об’єктом страхування є відповідальність Страхувальника (особи, відповідальність якої застрахована) за заподіяну шкоду особі та/або її майну на умовах, визначених Договором.
Договір може передбачати надання страхового покриття за одним або декількома з наступних страхових ризиків, а саме:
Договори страхування не укладаються та страховий захист не поширюється щодо:
Страхова сума (ліміт відповідальності) встановлюється за згодою Сторін та зазначається у Договорі.
Мінімальний розмір страхового тарифу складає 0,001 % страхової суми.
Максимальний розмір страхового тарифу складає 10,00 % страхової суми.
Зазначається у Договорі.
Територія дії – зазначається у Договорі. Договір не діє на:
тимчасово окупованій території України; території населених пунктів, на території яких органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження в повному обсязі; території та населені пункти, які розташовані в зоні де ведуться бойові дії будь-якого характеру (незалежно від того чи був оголошений стан війни) та на лінії зіткнення. Межі такої території та перелік таких населених пунктів визначається на дату настання події, що може бути визнана страховим випадком, на підставі документів компетентних органів державної влади України.
Строк дії Договору страхування встановлюється за згодою сторін і зазначається в Договорі страхування.
Договір набуває чинності у строк, зазначений у Договорі, за умови сплати страхового платежу у повному розмірі і термін, зазначені у Договорі.
Не підлягає відшкодуванню шкода, заподіяна внаслідок:
Не відшкодовується:
Підстави відмови у здійсненні страхової виплати:
У межах страхової суми (ліміту відповідальності) в Договорі Сторони можуть передбачити ліміти відповідальності Страховика у разі настання страхового випадку щодо відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров’ю третіх осіб, збитку, завданого майну третіх осіб, навколишньому природному середовищу, ліміт відповідальності за одним страховим випадком (ризиком), за однією вимогою (претензією), інші ліміти передбачені Договором.
Порядок розрахунку суми страхової виплати:
У разі завдання Страхувальником шкоди життю та/або здоров’ю Третіх осіб, сума страхової виплати здійснюється за одним із наступних, визначених Договором, варіантів:
У разі завдання Страхувальником шкоди майну Третіх осіб, сума страхової виплати визначається у розмірі прямих збитків Третіх осіб, завданих знищенням або пошкодженням такого майна, а розмір збитку визначається:
a) при повному знищенні або втраті майна – у розмірі його дійсної вартості безпосередньо перед настанням Страхового випадку, за вирахуванням вартості залишків майна;
b) при пошкодженні або частковому знищенні майна – у розмірі витрат на його відновлення до стану, в якому воно знаходилося безпосередньо перед настанням Страхового випадку, за вирахуванням вартості залишків майна. При цьому, розрахунок суми збитку має проводитись за звичайними цінами, які є характерними для місцевості, в якій знаходиться таке майно.
У випадку заподіяння шкоди навколишньому середовищу відшкодовуються витрати по очищенню і рекультивації, які Страхувальник повинен здійснити за законом в результаті забруднення ним навколишнього середовища, в межах страхової суми (ліміту відповідальності), встановленої Договором, на основі незалежної експертної оцінки, оцінки екологічного аудитора щодо розміру завданих збитків чи актів (висновків) іншого компетентного органу.
Умови та строки здійснення страхової виплати.
Страховик здійснює страхову виплату Потерпілій третій особі або Страхувальнику таким чином:
Страховик може відстрочити прийняття рішення про визнання події страховим випадком:
Страховик має право прийняти рішення щодо відмови у виплаті страхового відшкодування у разі:
Страховий продукт не є додатковим до інших товарів, робіт або послуг, що не є страховими.
Знижки та акційні пропозиції за даним страховим продуктом не передбачені.