Об’єктом страхування є життя, здоров’я, працездатність Застрахованої особи від нещасного випадку, що стався на транспорті.
Застрахованими особами є: Водій, який керував транспортним засобом зазначеним у Договорі на момент настання нещасного випадку на законних підставах та будь-який Пасажир відповідно до зайнятого ним на момент настання нещасного випадку посадкового місця у транспортному засобі.
Договір укладається за паушальною системою, що передбачає встановлення загальної страхової суми на всі посадкові місця транспортного засобу, включаючи місце Водія.
Страховим ризиком за Договором є нещасний випадок, що стався із Застрахованою особою під час її перебування у транспортному засобі, внаслідок ДТП. Під перебуванням Застрахованої особи у транспортному засобі розуміється посадка у транспортний засіб, час поїздки на ньому та висадка із транспортного засобу.
Страховим випадком за Договором є Подія, що сталася внаслідок страхового ризику в період дії Договору та на території (у місці) дії Договору, і з настанням якої виникає зобов’язання Страховика здійснити страхову виплату, а саме:
Обмеження страхування.
Страхування не здійснюється якщо:
Мінімальний розмір страхової суми — 30 000,00 грн.
Максимальний розмір страхової суми – 100 000,00 грн.
Мінімально можливе значення страхової премії складає 150,00 грн.
Максимально можливе значення страхової премії складає 320,00 грн.
Розрахунок страхового тарифу та відповідної страхової премії залежить від розміру страхової суми.
Франшиза не застосовується.
Територія дії Договору страхування – Україна, крім:
Строк дії договору
Договір страхування укладається строком на 1 (один) рік.
Договір набирає чинності з дати, зазначеної у Договорі, як початок дії Договору, але не раніше 00 год. 00 хв. (за Київським часом) дати, наступної за датою надходження страхової премії на рахунок Страховика. Якщо Страхувальник не сплатив, або сплатив не в повному розмірі страхову премію у строки, визначені Договором, Договір вважається таким, що не набрав чинності.
В межах строку дії Договору не передбачено періодів страхування.
Не вважається страховим випадком Подія, що сталася внаслідок:
Страховик не відшкодовує шкоду, завдану внаслідок настання Події, якщо:
Не вважається страховим випадком Подія, що сталася прямо або опосередковано внаслідок:
Не підлягають відшкодуванню непрямі збитки, зокрема моральна шкода, упущена вигода, втрачений (неотриманий) прибуток, втрата товарної вартості, витрати на реєстрацію або зняття з обліку транспортного засобу в спеціалізованих Сервісних центрах органів МВС України, тощо.
Підстави відмови у здійсненні страхової виплати:
Страхова сума (ліміт зобов’язань) Страховика – величина, що не перевищує зазначену в Договорі страхову суму, у межах якої Страховик зобов’язаний здійснити виплату страхового відшкодування при настанні страхового випадку.
Страхова сума, в межах якої Страховик здійснює страхову виплату кожній постраждалій Застрахованій особі в залежності від кількості постраждалих осіб розподіляється таким чином: одна Постраждала особа — 40 % страхової суми за Договором; дві Постраждали особи — 35 % страхової суми за Договором; три Постраждали особи — 30 % страхової суми за Договором; чотири та більше Постраждали особи — частка від ділення страхової суми за Договором на кількість постраждалих осіб.
Розмір страхової виплати за однією Застрахованою особою визначається у розмірі страхової суми встановленої у Договорі з урахуванням умов Договору за паушальною системою:
Умови та строки здійснення страхової виплати.
Протягом 10 (десяти) робочих днів з моменту одержання Страховиком від
Страхувальника (одержувача страхового відшкодування) всіх документів, передбачених Договором, Страховик приймає рішення про:
Підстави відмови у здійсненні страхової виплати
Страховий продукт не є додатковим до інших товарів, робіт або послуг, що не є страховими.
Знижки та акційні пропозиції за даним страховим продуктом не передбачені.