Результат пошуку

Юридичним особам

Автоцивілка

Що таке обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів?
Що можна застрахувати?
Скільки коштує страхування?

Авто КАСКО

Страхова компанія «Інтер-Поліс» здійснює страхування автотранспортних засобів (КАСКО) на випадок їх втрати, знищення або пошкодження внаслідок страхових ризиків.
Розмір страхового платежу.
Переваги Страхової компанії «Інтер-Поліс».

Страхування майна

Страхова компанія «Інтер-Поліс» цінує Вас та Ваш час. Саме тому, для забезпечення повноти страхового захисту Вашого майна були розроблені спеціальні програми.

Страхування подорожуючих

Комплексне страхування подорожуючих забезпечує комплексний особистий та майновий захист подорожуючих під час подорожей.

Страхування відповідальності

Цей вид страхування може включати в себе страховий захист від збитків, завданих життю, здоров’ю та/чи майну третіх осіб майном.

Страхування вантажів

Страхування вантажів здійснюється відповідно до міжнародних умов з метою компенсувати збитки клієнта внаслідок загибелі або пошкодження вантажу під час транспортування будь-якими видами транспорту.

Корпоративне страхування

Корпоративне страхування – це загальновідомий засіб мотивації персоналу в усьому світі. Групове страхування є важливим інструментом, що забезпечує стабільну роботу команди та її мотивацію, тому дедалі більше успішних підприємств запроваджують його на практиці.

Медичне страхування

Добровільне медичне страхування гарантує найкращі умови та якість надання медичної допомоги застрахованим особам шляхом залучення найбільш кваліфікованих фахівців та клінік, а також компенсацію витрат на придбання медикаментів.